تیم امید با شکست کره شمالی صدرنشین شد/ دومین کلین‌شیت شاگردان کرانچار

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از اندونزی، تیم فوتبال امید ایران و امید کره شمالی در چارچوب دیداری از گروه ششم بازی‌های آسیایی از ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه موکتیبه مصاف یکدیگر رفتند.

این دیدار با پیروزی ۳ بر صفر تیم امید به پایان رسید.

داور: محمود سلیم

کمک داور: رشاد رشید و امیرات ربیع

کارت زرد:  علیرضا آرتا از ایران

کارت قرمز: سانگ دقیقه ۵۲ کره شمالی

گل:  امیر روستایی دقیقه ۲۷، مهدی قائدی ۶۲ و عارف آغاسی دقیقه ۹۱ پنالتی

ترکیب تیم امید ایران:  مهدی امینی، محمد آقاجانپور، محمد مسلم‌پور، علیرضا آرتا، یونس دلفی(۶۲ مهدی قائدی)، محمدمهدی مهدیخانی، محمدرضا آزادی(۷۵ محمد سلطانی‌مهر)، ابوالفضل رزاق‌پور، امیر روستایی، محمد خدابنده‌لو و عارف آقاسی 

سرمربی: زلاتکو کرانچار

ترکیب تیم امید کره شمالی: گانگ جو یو، سانگpan،   سانگ هو، اون چول، کیم کوک بورن، جو کوانگ، کیم یانگ، کان کوک، کیم چول، جان هوک، کیم یو سانگ

سرمربی: جوی سویگ

دقایق حساس

دقیقه ۱۸ امیر روستایی بعد از جا گذاشتن یک بازیکن به سمت دروازه کره شمالی شوتزنی کرد که توپ را گلر کره شمالی در اختیار گرفت.

دقیقه ۲۱ روستایی بعد از جا گذاشتن دو بازیکن درون محوطه جریمه سرنگون شد که کادرفنی ایران اعتقاد به خطای پنالتی داشت.

* دقیقه ۲۷ شوت رزاق‌پور بعد از برخورد به آزادی مقابل پای روستایی قرار گرفت تا این بازیکن با یک بغل پا اولین گل بازی را برای ایران به ثمر برساند.

* دقیقه ۴۳ ارسال روی ضربه ایستگاهی بعد از برخورد به سر آقاجانپور مقابل مهاجم کره شمالی قرار گرفت که ضربه او بعد از برخورد به مدافعان تیم امید راهی کرنر شد.

*دقیقه ۴۴ کرنر ارسالی از جناح چپ با ضربه کیم یانگ همراه شد که توپ به شکلی خطرناک از کنار تیر دروازه ایران راهی اوت شد.

* دقیقه ۶۳ مهدی قائدی بعد از جا گذاشتن یک بازیکن شوتی را روانه دروازه کرد که ضربه او قدرت لازم را نداشت و دروازه‌بان به راحتی توپ را دریافت کرد.

* دقیقه ۶۸ پاس بلند پشت مدافعان با خروج اشتباه گلر و ضربه سر دفاع کره شمالی مهدی قائدی را مقابل دروازه خالی قرار داد تا این بازیکن با یک بغل پا گل دوم ایران را به ثمر برساند.

* دقیقه ۹۱ عارف آغاسی از روی نقطه پنالتی گل سوم ایران را به ثمر رساند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم امید ایران با این پیروزی ۴ امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت. کره شمالی یک امتیازی ماند. در دیگر بازی این گروه دو تیم یک امتیازی عربستان و میانمار از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به مصاف یکدیگر می‌روند.

انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *